UAB „DALISIMA“ GAMYBINĖS BAZĖS MODERNIZAVIMAS IR SKAITMENINIMAS

nuotrauka

UAB „Dalisima“ – įmonė, vykdanti veiklą pagal EVRK 2 red. įmonės veikla yra Įstaigos ir prekybos įmonių (parduotuvių) baldų gamyba (klasė 31.01). Didžioji dalis įmonės produkcijos – baldai, pagaminti pagal individualius užsakymus. Įmonė nuolat investuojanti į naujas technologijas, ir šiuo metu vykdo projektą „UAB „Dalisima“ gamybinės bazės modernizavimas ir skaitmeninimas“, projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-854-02-0016. Projektas įgyvendinamas pagal Europos regioninės plėtros fondo lėšų finansuojamą priemonę „Pramonės skaitmeninimas LT“. Įgyvendinant projektą, bendrovė planuoja įsigyti ir įdiegti programinę įrangą, skirtą gaminių projektavimui bei gamybos ir pardavimų valdymui, taip pat skaitmeninę technologinę įrangą: CNC gręžimo centrą, 4 ir 5 ašių CNC frezavimo/gręžimo stakles, didelio diametro CNC tekinimo stakles. Projektą įgyvendinti planuojama iki 2023 m. rugsėjo 1 d.

Po projekto įgyvendinimo tikimasi, kad įmonės darbo našumas išaugs daugiau kaip du kartus, ženkliai padidės pardavimų apimtys. Gamybos procesus atlikdama greičiau, lanksčiau, kokybiškiau, padidins veiklos produktyvumą, galės įvykdyti didelių apimčių užsakymus, plėsti produkcijos asortimentą.

Feng šui - erdvės komponavimo menas

Mylėkite savo namus

Bandykite savo namą vertinti kaip gyvą sutvėrimą. Rūpinkitės juo, palaikykite tvarką, nepamirškite išvalyti sunkiai pasiekiamų vietų, nes kitaip ten gali susikaupti neigiama energija. Nepasilikite namie sulūžusių daiktų, nes jie irgi neigiamai jus veiks: arba taisykite, arba išmeskite. Nevilkinkite jų remonto, kaip ir bet kurio kito suplanuoto darbo. Viskas, ką turite padaryti, bet nedarote, nukreipia jūsų dėmesį ir jūsų energiją. Nepamirškite stalčių ir lentynų laikyti tvarkingų. Mylėkite savo namą ir semkitės teigiamos energijos.

daugiau...

Kodėl verta užsakinėti baldus

Pagaliau persikėlėte į naują būtą! Dabar Jūsų laukia atsakingas darbas – naujų baldų pasirinkimas ir pirkimas. Tai gali būti ne taip lengva, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Net didžiausias asortimentas, kurį siūlo daugybė baldų salonų, ne visada gali patenkinti visų pirkėjo poreikių. Daugelis žmonių negali rasti baldų, kuriuos norėtų matyti savo bute. Šiuo atveju reikėtų pakeisti savo paieškų linkmę – kreiptis į įmonę, kuri gamina baldus pagal individualų užsakymą. Baldai pagal užsakymą turi daug privalumų.

daugiau...

Interjeras pagal vyrą

Geras psichologas klausimą „Kas šeimos galva?" nesunkiai išspręs pagal svetainės interjerą. Paprastai vyras perleidžia rūpesčius, susijusius su namų įrengimu, savo gyvenimo palydovei, o vėliau burba, kai kojos kliūna už nesuskaičiuojamų „smulkmenų". Tokiu atveju vyro „šventove", atskeidžiančia jo pomėgius ir būdą, - tampa jo kabinetas. Žinoma, jei norite pamatyti tikrą „vyrišką charakterį", įkūnytą interjere, geriausia ieškoti viengungio buto, bet netgi vienintelis kambarys tėvų namuose gali daug pasakyti apie mylimojo svajones ir idealus.

daugiau...

Kas yra korpusiniai baldai?

Kas yra korpusiniai baldai? Kas slypi po šių pavadinimų? Kokie turi būti korpusiniai baldai, kad suteiktų džiaugsmą ir komfortą? Pradžiai apibrėžimas - tai baldai, kurie susideda iš atskirų kietų dalių. Kitaip tariant, korpusiniai baldai - tai spintos, spintelės, stalai, suolai, komodos, lentynos. Pavyzdžiui sofas negalime priskirti prie korpusinių baldų, nes jų pagrindinė dalis yra minkštas čiužinys ir minkšta nugarėlė. Taigi su pagrindinėmis sąvokomis išsiaiškinome.

daugiau...

Interjeras pagal charakterį

Dar Hipokratas pagal temperamentą suskirstė žmones į cholerikus, sangvinikus, flegmatikus ir melancholikus. Žinoma, tokiems nepanašiems skirtingo temperamento žmonėms reikia ir skirtingos aplinkos, kad jie galėtų jaustis ramiai ir patogiai.

daugiau...